1. Ana Sayfa
  2. Bilim ve Teknoloji
  3. Teknoloji Blogu anilburakkaradede.com.tr’ye Hoş Geldiniz!

Teknoloji Blogu anilburakkaradede.com.tr’ye Hoş Geldiniz!

Teknoloji blogu anilburakkaradede.com.tr yayın hayatına başladı. Güncel teknoloji haberleri ve akıllı telefon tavsiyeleri bu teknoloji blogunda!

Anıl Burak Karadede - Teknoloji Blogu
2

“Teknolojiyi herkes için anlaşılabilir kılmak” sloganıyla yola çıkan teknoloji blogu anilburakkaradede.com.tr; 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle yayın hayatına başladı.

Daha önce birçok teknoloji basınında yer alan deneyimli teknoloji editörü Anıl Burak Karadede yönetimindeki teknoloji blogu; güncel teknoloji haberlerinin yeni adresi olacak.

Özellikle mobil teknolojiler başta olmak üzere bilim, teknoloji ve gündem konulu içerikleri teknolojiseverlerle buluşturacak olan blog; güncel teknolojiyi kaynağından okuyucusuna aktaran, bunu yaparken de tek bir kaynakla sınırlı kalmayıp, konuya ilişkin tüm kaynakları tarayan, detaylı ama aynı zamanda da uzmanlık gerektiren konularda dahi herkesin anlayabileceği şekilde tarafsız içerikler oluşturmayı hedeflemektedir.

Teknoloji Blogu anilburakkaradede.com.tr’de Neler Olacak?

Teknoloji blogu anilburakkaradede.com.tr’de 5 farklı kategori altında güncel haber ve dosya konularına yer verilecek.

Mobil Teknolojiler kategorisinde; mobil teknoloji ve cihazlarla ilgili en güncel haberler, çeşitli kıyaslamalar ve inceleme yazıları paylaşılacak

Bilim ve Teknoloji kategorisinde; bilimsel gelişmeler ve yenilikçi teknolojilerle ilgili çeşitli içeriklere yer verilecek.

Oyun-Uygulama kategorisinde; mobil, PC ve konsollar için güncel oyun ve uygulama haberlerine yer verilecek.

Türkiye Teknoloji Gündemi kategorisinde; yerli üreticilerin yeni nesil cihaz ve teknolojileri, ilgili kanun değişiklikleri, teknolojik ürünlerle ilgili sıcak fırsatlar ve Türkiye’yi yakından ilgilendiren teknolojik gelişmelerle ilgili içerikler paylaşılacak.

Kişisel kategorisinde ise kişisel ürün ve teknoloji deneyimlerim ile çeşitli konulardaki fikir ve görüşlerimi paylaşacağım.

Yorum Yap

Yorum Yap