1. Ana Sayfa
  2. Bilim ve Teknoloji
  3. Huawei CEO’su iPad Kullanıyor!

Huawei CEO’su iPad Kullanıyor!

Huawei CEO'sunun iPad kullandığı ortaya çıktı. Daha önce ailesinin Apple ürünleri kullandığını açıklayan CEO'nun iPad ile görüntülenmesi viral oldu.

Huawei CEO'su iPad ile görüntülendi!
2

Telefonları en çok satan markalar: Bir tarafta Huawei, diğer tarafta Apple. İki şirket arasındaki rekabet herkes tarafından biliniyor. Peki rekabetin bu denli yüksek olduğu bir ortamda Apple CEO’su Tim Cook, Huawei Mate 30 Pro ile görüntülense gelen tepkiler nasıl olurdu?

blank
Önerilen Yazı
Kamera Özellikleriyle Dikkat Çeken Google Pixel 4 XL Tanıtıldı!

Büyük ihtimal tüm dünya bu gafla çalkalanırdı ancak viral etkisi yaratan olayın başrolünde Tim Cook değil, Huawei CEO’su Ren Zhengfei bulunuyor.

Huawei CEO’sunun Çantasından iPad Çıktı

Daha önce Huawei CEO’su Ren Zhengfei’nin kızı ve aynı zamanda şirketin CFO’su olan Meng Wanzhou, Kanada’da tutuklandığı esnada çantasından iPhone 7, iPad Pro ve MacBook Air çıkmıştı.

Ren Zhengfei‘nin çantasından iPad çıktı

Huawei CEO’su çok konuşulan bu olayın ardından Bloomberg ile yaptığı röportajla dikkat çekmişti.

Çocuklarım Huawei yerine Apple ürünlerini tercih ediyor. Bu durum Huawei’yi sevmedikleri anlamına mı geliyor? Tabii ki de hayır.

iPhone’un iyi bir ekosistemi var. Ailem yurt dışındayken onlara hala iPhone alıyorum. Huawei’yi seviyor olmam sadece Huawei telefonlarını sevmek anlamına gelmez. Bu çok dar bir bakış açısı.

Apple, dünyanın lider şirketidir. Eğer Apple olmasaydı mobil internet diye bir şey olmazdı.

Huawei CEO’su Ren Zhengfei

Samimi açıklamalarıyla ses getiren Huawei CEO’su bu kez kendisi bir Apple ürünüyle görüntülendi. CEO havaalanındaki güvenlik kontrolünden geçerken çantasından iPad çıktı.

Bu olay sosyal medyada çok konuşulurken, şirket daha önce de Twitter hesabındaki paylaşımların iPhone’dan yapılmasıyla alay konusu olmuştu.

Sizce Huawei CEO’su Ren Zhengfei’nin iPad ile görüntülenmesi şirket imajını etkiler mi? Fikir ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum yap butonuna tıklayarak paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Gizchina

Yorum Yap

Yorum Yap