1. Ana Sayfa
 2. Bilim ve Teknoloji
 3. Teknoloji Blogu anilburakkaradede.com.tr’ye Hoş Geldiniz!

Teknoloji Blogu anilburakkaradede.com.tr’ye Hoş Geldiniz!

Güncel teknoloji haberlerinin yeni adresi teknoloji blogu anilburakkaradede.com.tr yayın hayatına başladı. anilburakkaradede.com.tr'ye hoş geldiniz!

Teknoloji Blogu - Anıl Burak Karadede
2

“Teknolojiyi herkes için anlaşılabilir kılmak” sloganıyla yola çıkan teknoloji blogu anilburakkaradede.com.tr; 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle yayın hayatına başladı.

Daha önce birçok teknoloji yayınında görev alan deneyimli teknoloji editörü Anıl Burak Karadede yönetimindeki teknoloji blogu; güncel teknoloji haberlerinin yeni adresi olacak.

Özellikle mobil teknolojiler başta olmak üzere bilim, teknoloji ve gündem konulu içerikleri teknolojiseverlerle buluşturacak olan blog; bilim ve teknoloji dünyasındaki en güncel gelişmeleri kaynağından okuyucusuna aktaran, bunu yaparken de tek bir kaynakla sınırlı kalmayıp, konuya ilişkin tüm kaynakları tarayan, detaylı ama aynı zamanda da uzmanlık gerektiren konularda dahi herkesin anlayabileceği şekilde tarafsız içerikler oluşturmayı hedeflemektedir.

Teknoloji Blogu anilburakkaradede.com.tr’de Neler Olacak?

Teknoloji blogu anilburakkaradede.com.tr’de 5 farklı kategori altında güncel teknoloji haberlerine ve dosya konularına yer verilecek.

Mobil Teknolojiler kategorisinde; mobil teknoloji ve cihazlarla ilgili en güncel haberler, çeşitli kıyaslamalar ve inceleme yazıları paylaşılacak.

Bilim ve Teknoloji kategorisinde; bilimsel gelişmeler ve yenilikçi teknolojilerle ilgili çeşitli içeriklere yer verilecek.

Oyun-Uygulama kategorisinde; mobil, PC ve konsollar için güncel oyun ve uygulama haberlerine yer verilecek.

Türkiye Teknoloji Gündemi kategorisinde; yerli üreticilerin yeni nesil cihaz ve teknolojileri, ilgili kanun değişiklikleri, teknolojik ürünlerle ilgili sıcak fırsatlar ve Türkiye’yi yakından ilgilendiren teknolojik gelişmelerle ilgili içerikler paylaşılacak.

Kişisel kategorisinde ise kişisel ürün ve teknoloji deneyimlerim ile çeşitli konulardaki fikir ve görüşlerimi paylaşacağım.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. blank
  Utku Kaplan 4 gün önce

  Çok faydalı içeriklerin yer aldığı bir teknoloji blogu olmuş. Takipteyim ✌

 2. blank
  Ahmet Niyazi SEVEN 4 gün önce

  Güzel bir teknoloji blogu! Başarılar